Jesteś tutaj: Start / Rebreather X-CCR - SZKOLENIA, SPRZEDAŻ, SERWIS

Rebreather X-CCR - SZKOLENIA, SPRZEDAŻ, SERWIS

Rebreather X-CCR jest produktem wysokiej jakości. Dzięki niemu nurkowanie może być nie tylko dłuższe, ale również bezpieczniejsze. W naszym Centrum oferujemy Państwu zarówno szkolenia nurkowe z rebreatherem X-CCR, jak również jego sprzedaż i serwis. Serdecznie zapraszamy!

 

 

Cel kursu 

Kurs przeznaczony jest dla nurków, którzy podczas nurkowania będą oddychać z elektronicznego urządzenia – Close Circuit Rebreather z diluentem powietrznym.

Celem kursu PSAI XCCR jest przygotowanie do bezpiecznego i prawidłowego przeprowadzenia nurkowania dekompresyjnego z wykorzystaniem ECCR XCCR.

 

 

 Wymagania wstępne 

Wiek –minimum 18 lat 

Uprawnienia Advanced Nitrox Diver

Minimum 100 zalogowanych nurkowań

 

Czas trwania kursu 

Czas trwania kursu obejmuje od 4 do 6 dni. W ramach kursu realizowane jest:

-Minimum 9 godzin  wykładów 

-Minimum 3 h budowy „jednostki XCCR”

-Minimum 3 h na basenie 

-Minimum 6 nurkowań na wodach otwartych, max głębokość -45 m

 

 

 Cena kursu: 

4500 pln + 160 pln certyfikat 
 
Cena obejmuje:
Wypożyczenie jednostki oraz manual PL XCCR .
 
Cena nie zawiera:
1.Gazów, wapna ( opcja szkolenia na wyjeździe ) wejściowek na miejsca nurkowe.
2.Transportu,zakwaterowania, kosztów nurkowych instruktora( opcja szkolenia na wyjeżdzie) 

 

Intro XCCR 
 
450 pln 
 
Cena obejmuje :
-opiekę instruktora, zajęcia basenowe 1 h , wykładu 2 h
-jednostkę, gazy, wapno, 
 
Cena nie obejmuje:
-transportu instruktora, wejściówek na basen.
 
*jeżeli ktoś się zdecyduje na kurs i zapłaci całość to koszt intro (450pln ) zostanie odjęty od kursu XCCR Advanced Diver 
 
 
 
 
SPRZEDAŻ
 
 
XCCR Unit BLACK edition
 
 - ALU Canister cena: 8350 EURO* 
 - Delrin Canister cena: 8195 EURO*
 
XCCR Unit CE
 
- ALU Canister cena: 7935 EURO*
- Delrin Canister cena: 7785 EURO*
 
 
 * cena netto

     Częstotliwość przeprowadzania szkoleń uzależniona jest od ilości zainteresowanych osób. Uczestnik musi posiadać aktualne badania lekarskie oraz ubezpieczenie nurkowe (rekomendowane DAN)

 

 

Główne cechy:

Trwały i przyjazny dla użytkownika design Możliwość rozbudowy Zróżnicowane możliwości konfiguracji Zintegrowane czujniki HP I CO2 Niezawodny i prosty

XCCR to ekspedycyjny rebreather stworzony z myślą o potrzebach nurków i eksploratorów, stworzony na bazie wielu lat naszego doświadczenia. Kompaktowo i ergonomicznie zaprojektowany hardware pozwala na beznarzędziowy montaż i konserwacje. Dwa modele kanistrów - z Delrinu, lub z twardego anodowanego aluminium.

 

Radialny Scrubber w standardzie, gwarantowane 6 godzin pracy, trzy opcjonalne rozmiary - Full, Middle, Hobo. Kompatybilny z wieloma rozmiarami butli od 2L do 7L, szybkozłączki pozwalają na łatwą i szybką wymiane butli. Kompaktowy manifold Diluentu z 8 wylotami I manifold tlenowy z 5 wylotami Możliwość podłączenia Bailoutu poprzez złącze Swagelok QC6. 

                                              

 

Głowica XCCR jest zaprojektowana tak, aby wyeliminować kondensacje w celach O2. Płyta główna Shearwater ijest wbudowana w hermetyczną komorę w głowicy. Podaje odczyty ppO2 z trzech sensorów O2, zarządza setpointem, solenoidem, wyświetlaczem HUD, Odczytem CO2, oraz odczytem HP tlenu i diluentu. W przypadku awarii handsetu, lub w wypadku przecięcia kabla jednostka będzie kontunować pracę i utrzymywać ppO2 aż do powierzchni. Główny handset I HUD są podpięte przez DiveCAN, wytrzymały I niezawodny cyfrowy interfejs. Specjalnie zaprojektowany wodoodporny konektor na głowicy jest atestowany do 300m.

 

Trzy czujniki O2 I jeden wbudowany sensor CO2 są zainstalowane w łatwo wyjmowalnym kartridżu, co sprawia, że łatwo jej wysuszyć, sprawdzić lub wymienić. Odczyty z czujników PPO2 są elektroniczne odseparowane, w przypadku zwarcia na czujniku lub jednym z kabli pozostałe czujniki będą działać poprawnie. Dwie niezależne ładowane baterie Li-Ion 18650 są umieszone w szczelnej komorze głowicy poza pętlą oddechową. Bateria #1 zasila solenoid, bateria #2 zasila HUD. Handset posiada własną baterię AA. Baterie zapewniają bezpieczną pracę przez wiele godzin. Już nigdy nie będziesz musiał rezygnować z nurkowania z powodu baterii. Solenoid zbudowany ze stali AISI 316, atestowany do 17 bar, posiada wbudowany filtr O2.

 

 

Główny kontroler Kontroler Petrel2 DiveCAN ppO2 z dodatkowymi funkcjami: odczyt HP z butli, odczyt CO2 i Stack-Timer. Kontroler jest podłączony do głowicy konektorem atestowanym do 300m. Istnieje możliwość aktualizowania firmware’u poprzez Bluetooth.

 

 

 

 

 

HUD Shearwater DiveCAN HUD to kompaktowy wyświetlacz 3x 4 LEDs Pokazujący odczyt ppO2 z każdego z czujników. HUD jest całkowicie niezależny od kontrolera I jest połączony z głowicą poprzez wodoszczelne złącze.

 

 

 

 

 

Pętla oddechowa Opcjonalnie montowane z tyłu lub z przodu counterlungi ADV integrowane z niskoprofilowym T-piece z zaworem shut-off. Łatwe w użyciu złącza bagnetowe. BOV Shrimp w standardzie (nasza dobrze przetestowana konstrukcja).

 

 

 

Drugi komputer Jednostka może współpracować z drugim komputerem Petrel2 (DiveCAN lub analogowo) lub z NERD (DiveCAN lub analogow) lub z każdym innym komputerem dostępnym na rynku, np. OSTC-cR, Divesoft Freedom, itd. Drugi computer jest podłączany przez kabel z X-konektorem.

Inne cechy Każda jednostka jest testowana do 150m przed opuszczeniem fabryki. Certyfikacja CE.

                       

 

 
Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy - adwokat-procesy.pl