Witajcie w klubie nurkowym HELIOX

:: Centrum Nurkowe Heliox świadczy kursy nurkowania technicznego i rekreacyjnego, kierujemy serwisem i wypożyczalninią sprzętu nurkowego oraz szkolenia w jednej z najstarszych federacji nurkowych "PSAI". Gwarantujemy profesjonalną oraz symaptyczną atmosferę oraz częste wyjazdy w miejsca ciekawe dla nurków. Dołącz do NAS a nie pożałujesz. 
:: Siedziba główna PSAI mieści się w Ocali na Florydzie w USA. Od 2005 r. posiada swoją filię w Polsce funkcjonującej na podstawie licencji krajowej. Organizacja ta kładzie bardzo duży nacisk na jakosć, z tego względu jej instruktorzy dobierani są bardzo starannie.

Rebreather X-CCR Jest produktem wysokiej jakości. Dzięki niemu nurkowanie może być nie tylko dłuższe, ale również bezpieczniejsze. W naszym Centrum oferujemy Państwu zarówno szkolenia nurkowe z rebreatherem X-CCR, jak również jego sprzedaż i serwis.

Kurs przeznaczony jest dla nurków, którzy podczas nurkowania będą oddychać z elektronicznego urządzenia – Close Circuit Rebreather z diluentem powietrznym. Celem kursu PSAI XCCR jest przygotowanie do bezpiecznego i prawidłowego przeprowadzenia nurkowania dekompresyjnego z wykorzystaniem ECCR XCCR.

Cel kursu

Celem kursu jest odpowiednie przygotowanie nurka do późniejszych szkoleń technicznych, jaskiniowych oraz podniesienie jakości i wydajności nurkowania, zarówno dla siebie samego, jak i całego zespołu. Kurs pozwala na ujednolicenie procedur związanych z sytuacjami awaryjnymi oraz pracy w grupie. Jest to szkolenie mające na celu skupienie się głównie na takich elementach jak: poprawne wyważenie i perfekcyjna pływalność, techniki pracy płetwami, praca w zespole, V-drill – ćwiczenia związane z wyciekiem gazu i likwidowaniem wycieku, S-drill – umiejętności obrazujące sytuacje dzielenia się gazem w nagłych wypadkach, ćwiczenia związane z utratą światła oraz strzelania bojki SMB. Tematyka szkolenia teoretycznego porusza takie zagadnienia jak: świadome używanie własnego sprzętu, przygotowanie do nurkowania, odprawa nurkowa, używanie Nitroksu, praca w zespole, wizualizowanie nurkowania.

Ciepła, zapinana na zamek całoroczna bluza z kapturem. Wewnątrz wykonana z miękkiej przewodzącej ciepło warstwy absorbującej i na długo zatrzymującej ciepło wytworzone przez ciało.
Krój bluzy sprzyja swobodzie ruchu oraz znakomitej wentylacji pod warstwą odzieży. Głęboki kaptur chroni przed chłodem, a także wiatrem i opadami atmosferycznymi. Trzymanie temperatury pod bluzą zapewniają elastyczne ściągacze wszyte na rękawach oraz na wysokości bioder. Wysokie zapięcie zamka głównego tworzy kołnierz chroniący szyję i twarz przed nieprzyjaznymi warunkami atmosferycznymi.


.:: Wyjazdy ::.


EGIPT, DAHAB: 23 - 30 kwietnia 2022 r.

Dawniej beduińska wioska, dziś niewielkie turystyczne miasteczko. Dahab położone jest ok. 90 km

od Sharm el Sheikh i znacznie różni się od tego – powszechnie znanego wśród Polaków – turystycznego kurortu.

W Dahab nie znajdziesz tłumu turystów. Jest spokojnie i kameralnie. Rafy w Dahab ciągną się w zasadzie przez

całą długość wybrzeża, ale do najbardziej popularnych wśród nurków i snorkelerów można zaliczyć znajdującą się

kilka kilometrów na północ od miasta Blue Hole (dosłownie – Błękitna Dziura), gdzie zaledwie kilka metrów od brzegu

znajduje się szerokie na około 50 m zagłębienie osiągające głębokość 100 m.

 

Zakwaterowanie w hotelu Planet Oasis przy głównej promenadzie, obok centrum nurkowego, restauracji, kawiarni i miejsc spacerowych.

Serdecznie zapraszamy!

Wszystkie informacje dot. wyjazdu uzyskacie dzwoniąc pod nr tel. : 504 092 725.

 

 

 

 

Nowe koszulki z nadrukiem XCCR!

koszulka centrum nurkowego katowice - Heliox

Nowe koszulki centrum nurkowego w Katowicach z nadrukiem CCR w sprzedaży.

 

Obudowa GoPro HERO5, HERO6, HERO7- więcej

     

 

T- Reb - autonomiczny aparat oddechowy o obiegu zamkniętym (więcej)

           

           

 


                                                

 


 

 Błyskacz Trojan Classic - więcej

 

 

Oxygen Booster "Pompa do tlenu"

Oxygen Booster - Pompa do tlenu

Idelny do napełniania butli tlenem, przygotowania nitroksów. Tłoczy tlen z butli do butli zwiększając ciśnienie tlenu aż do 200 bar !!! Prowadzimy sprzedaż booster'ów oraz napełniamy tlenem butle do 200 bar.

Dane techniczne

 

 

 

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy - adwokat-procesy.pl